Skip to main content
הכל מתחיל בך

איך זה לעבוד איתנו?

להצטרף לאינטל זה להיות חלק מחברה גלובלית המובילה את התעשייה ומשפיעה יום יום על החיים של כולנו. החוויה כחלק מהצוות של אינטל היא מרתקת, מעצימה ומתגמלת

החזון שלנו

אנו רוצים להמשיך ולייצר טכנולוגיה חדשנית שתאפשר לשפר את החיים של כולנו - באמצעות תקשורת טובה יותר, מערכות מחשב מהירות יותר ואפשרויות חדשות ומלהיבות עבור כל המשתמשים בה.

הערכים שלנו

אם ננסה לתמצת את מכלול הערכים שיוצרים את התרבות התאגידית של אינטל, הרי הם שימת הלקוח במקום הראשון, חדשנות כמטרה מובילה, הנעה מונחית תוצאות, הקפדה על איכות ויושרה. אלו הערכים ועקרונות המובילים אותנו בכל החלטה עסקית, בהתנהלות מול הלקוחות והעובדים ובדרך בה אנו מפתחים יחד את הטכנולוגיות של המחר.

בתכלס, למה אינטל?

התרבות שלנו

מרחב העבודה שלנו מכיל ומאפשר לא.נשים לשתף פעולה ולעסוק בפתרונות משמעותיים ומרתקים. המטרה שלנו היא בדיוק זה - לייצר טכנולוגיה שתשנה את פני העולם ותשפר את החיים של כל האנשים על פני כדור הארץ. זה מתאפשר הודות לתרבות והערכים המשותפים שלנו

"הפרוייקט הייחודי, החשוב והמתמשך ביותר שיצרנו באינטל הוא התרבות הייחודית שלנו. אנו קוראים לזה "אינטל אחת", והמשמעות היא יצירת אמון וכבוד הדדיים בין כולנו, כדי שיחד נוכל להתקדם ולהשתפר עוד יותר".

פט גלסינגר מנכ"ל

הנושא של אנשים עם מוגבלות הוא לרוב נושא פחות מוכר, לפעמים אפילו קצת מפחיד, והקמנו את קהילת IDAN כדי 'להאיר' את הנושא, להביא עוד ידע, ולמצוא ביחד את הדרכים שיעזרו לנו כעובדים באינטל לקדם את השילוב של אנשים עם מוגבלות..”

הקהילה תורמת להעלות לסדר היום באינטל נושאים שונים הקשורים לשילוב אנשים עם מוגבלות, וליצירת תחושה של הכללה בקרב עובדות ועובדים שהם אנשים עם מוגבלות או Caregivers לבני\בנות משפחה עם מוגבלות..”

טל קידר Logic Design Manager

הידעת?

תמיד מובילה - אינטל משפיעה ומשפרת את העולם כבר למעלה מ-50 שנה. בואו להיות חלק מהחברה שמגדירה את עולם הטכנולוגיה

אנחנו

לעבוד על הטכנולוגיה של העתיד זו משימה מאתגרת שמצריכה עבודה בשיתוף פעולה ועם המוחות המבריקים ביותר בכל התחומים. האנ.שים שלנו הם אלה שעושים את כל ההבדל

מקום לכולנו

אנו מאמינים שחדשנות וצמיחה עסקית נובעים מהיכולת לגיוון אנושי, שיוויון מלא והכלה וקבלה של כולם.ן, ואלו הם ערכי הליבה של אינטל. אנו מקדמים שוויון וגיוון בקרב כלל העובדים והעובדות שלנו ברחבי העולם, ופועלים לעידוד חקיקה ואווירה ציבורית שתשפר את חיי כלל הקהילות השונות שלנו.

האפקט של אינטל

קו החזית של הטכנולוגיה

אינטל שמה את הסיליקון ב"עמק הסיליקון", ואת הפתרונות של אינטל תמצאו בליבת המהפכה הדיגיטלית של חברות וארגונים ברחבי העולם. הצטרפו אלינו כדי לפתור את האתגרים הטכנולוגיים הגדולים בעולם

פיתוח קריירה

להשקיע בפיתוח האישי והמקצועי שלך

העובדות והעובדים באינטל מקבלים את כל התמיכה הדרושה כדי לצמוח ולהתפתח. תמיד יהיו הזדמנויות ללימוד כישורים חדשים ולפיתוח הקריירה בעזרת התנסות בתחומים שונים ומגוונים.

ניסן ברמי

Social Media Manager

באינטל יש את האפשרות ללמוד ולעבור בין משרות שונות, תפקידים שונים וארגונים שונים. להיחשף לטכנולוגיות וכלים שונים והכל באותה חברה. זו אפשרות מדהימה לפיתוח הקריירה, סל הידע והכישורים האישיים

ליאור אביב

SD Team Leader

יש פה מנטליות של עידוד ללמידה ולהעשרה, וכל אחד יכול למצות את כישוריו ולהתפתח לתחומים נרחבים. העבודה בצוות שלנו מאתגרת ומאוד מעניינת ואנחנו דוגלים בתמיכה ובשיתוף מידע בין המהנדסים-ות. כך אנחנו גם מעבירים ומעבירות ידע וגם מצליחים לקדם את מטרות הפרוייקט.

תום הורוביץ לוין

Senior Recruiter

במהלך העבודה שלי באינטל הוכרתי כאשה עם מוגבלות ולרוב אם תראו אותי בסייט זה יהיה עם הליכון (תבואו להגיד שלום זוט אני :P) – אחד הדברים שהכי מדהימים אותי זה שזה פשוט non issue – שזה אולי מובן מאליו שכך צריך להיות אבל כמי שהייתה הרבה שנים מחוץ לאינטל, יודעת שזה לא בדיוק כך.

אצלנו באינטל, כל זמן שאת עושה את העבודה שלך (ובצורה טובה אני מקווה) לא משנה האם יש לך מוגבלות כלשהי, מאמינה או לא, צבע עור מסוים – כל משתנה אחר פשוט לא רלוונטי. 

במה אנחנו מאמינים

מודל עבודה גמיש

באינטל אין צורת עבודת אחת אלא כמה מודלים אפשריים, על מנת שתוכלו לעבוד בצורה המתאימה ביותר לצרכים שלכם, של כלל הצוות, הלקוחות והפרוייקטים.

הצוותים שלנו

העובדות והעובדים באינטל מקבלים את כל התמיכה הדרושה כדי לצמוח ולהתפתח. תמיד יהיו הזדמנויות ללימוד כישורים חדשים ולפיתוח הקריירה בעזרת התנסות בתחומים שונים ומגוונים.

כנסו ללמוד על הצוותים שלנו

הטבות

אינטל מספקת חבילת הטבות שמאפשרת לך לעשות את כל הדברים שחשוב לך - בין אם זו הקמת (או הרחבת) משפחה, טיולים בעולם או חיסכון להבטחת העתיד. מעבר לשכר ובונוסים, חבילת ההטבות כוללת גם אופציות למניות, פעילויות תרבות ורווחה, ביטוח בריאות ותנאי פרישה מעולים.

למידע נוסף הטבות

האחריות שלנו

טכנולוגיה שעושה טוב

עלינו

באמצעות הגודל, ההשפעה, העובדים.ות והשותפים שלנו אנחנו מייצרים השפעה חיובית על החברה והכלכלה העולמית. הא.נשים שלנו מפתיחם טכנולוגיות המאפשרות הזדמנויות עיסקיות חדשות ויצירת אימפקט מקומי וגלובאלי

למידע נוסףעלינו

גיוון

להיות חלק מהצוות של אינטל זה אומר להיות חלק ממגוון מרהיב של קולות ונקודות מבט ייחודיות, שיוצרות ביחד קהילה בינלאומית היוצרת בעזרת רעיונות וחוויות מגוונים הרחבה של גבולות הטכנולוגיה.

למידע נוסףגיוון

הערכים שלנו

הערכים שלנו הם הבסיס להשגת המטרות שלנו - מאופן קבלת ההחלטות, ההתנהלות בתוך החברה ומחוצה לה - הם מה שמאחדים אותנו ואת הפעיליות שלנו ברחבי העולם.

למידע נוסף

אחריות תאגידית

אנחנו גאים בעבודה הרבה שהשקענו בשימוש באנרגיה ירוקה, בקידום ופיתוח טכנולוגיות מצילות חיים ותשתיות מתקדמות. וזוהי רק ההתחלה - קראו על האסטרטגיה שלנו והמימוש שלנו לעולם אחראי, מכיר ובר קיימא יותר

לינק לדוח אחריות תאגידית אחריות תאגידית

נגישות

אנו מאמינים בתרבות שמאפשרת נגישות ומפתחים טכנולוגיות המסייעות בהסרת מחסומים והגברת הנגישות והאפשרות לכל אחד ואחת לממש את הפוטנציאל שלהם

למידע נוסףנגישות

הצטרפו אלינו

רוצה לדעת לפני כולם מה קורה באינטל? פה נרשמים כדי להישאר מעודכנים

להרשמה