Skip to main content
להנדס את העתיד שלך באינטל

סטודנטים.ות באינטל

אינטל הוא המקום שלך ללמוד ולפתח את הקריירה המפוארת שתמיד חלמת עליה.  
כסטודנט.ית באינטל, ניתנת לך האפשרות להשתלב בצוותים המובילים בתעשייה, ליצור אימפקט טכנולוגי משמעותי ולהנות מגמישות מקסימאלית לאורך הסמסטר שנותנת לך את כל הסיבות להצליח (וגם בתקופת המבחנים!)

המשרות הסטודנטיאליות שלנו פתוחות לתארים ראשונים ומתקדמים כאחד והן קרש הקפיצה של רבים.ות למשרה מלאה, כאן באינטל ישראל. המשרות שזורות במגוון הקמפוסים שלנו: בחיפה, פתח תקווה, ירושלים, באר שבע וקריית גת. בקיצור, שווה פה. 😉

מה האפשרויות שלי?

מה מתאים לי?

woman staring into camera

רוצה לדעת מה צופן לך העתיד?

בעזרת מענה על מספר מצומצם של שאלות נציג לך אילו תפקידים יכולים להיות רלוונטים עבורך, בהתאם לרקע המקצועי ולהעדפות האישיות שלך.

מידע נוסף

סרטוני קריירה

בוא.י לגלות מה הכיסא שלך באינטל

לצפייה בסרטונים

ההטבות שלנו

תהליך הגיוס באינטל

ביקרת ביריד גיוס, הגעת דרך הבסטי או מצאת את משרת החלומות במרחבים הדיגטליים שלנו? הנה כל מה שיקרה עם מסמך קורות החיים שלך מהרגע שהוא נחת אצלנו.

שלב ראשון: מחלקת הגיוס שלנו קיבלה את קובץ קורות החיים שלך ומיד מתחילה תהליך מיון להתאמה ראשונית למשרות הפתוחות שלנו.

שלב שני:

מצאנו משרה שמתאימה לך? מושלם! אנחנו נשלח אליך מייל לבקש פרטים נוספים כדי להכיר אותך יותר לעומק, כמו: תאריך סיום הלימודים המשוער, מיקום עבודה מועדף, תחומים שמעניינים אותך ועוד.

שלב שלישי: זה השלב שבו נשתף את הפרטים שלך עם המנהל.ת המגייס.ת ואם יש קליק, יגיע אליך זימון לראיון עם הצוות. בהנחה שעברת (מחזיקים אצבעות) ישלח אליך זימון לראיון השני, בו תהיה נציגות מהקבוצה המגייסת.

מועמד/ת למשרות בתחומי הייצור? התהליך מאוד דומה וכולל שני ראיונות, במהלכו תבחן ההתאמה שלך לתפקיד באמצעות מגוון כלים (לדוגמא: מבחן ממוחשב).

שלב רביעי: עברת את הראיונות בהצלחה? הגיע הזמן לקבל הצעת עבודה! נציג בפניך הצעה אשר תואמת לניסיון ולכישורים שלך.

אנחנו מאפשרים להתמיין עד 5 משרות במקביל. בהנחה ותעברו את כל שלבי התהליך, תוכלו לבחור את ההזדמנות המתאימה ביותר עבור פיתוח הקריירה שלכם.ן.

טיפים למציאת עבודה

יש כמה דברים ששווה לדעת לפני שמתחילים – ואנחנו דאגנו לציין את החשובים ביותר: לכל משרה - קורות חיים משלה. רוצה להגיש מועמדות לכמה משרות שונות? חשוב לזכור שלכל משרה יש דרישות אחרות. ההמלצה שלנו היא לערוך את קורות החיים באופן שיחפוף ויתאים לכל משרה באופן ספציפי. איך? נתחיל בלקרוא היטב את תיאור המשרה ולסמן מילות מפתח, את הדרישות והתכונות בה שתואמות לכישוריך וניסיונך. לאחר מכן, נוודא שכל הסימונים נוכחים ומודגשים היטב בקורות החיים שלך. *לא לשכוח: אם החלטת להגיש מועמדות לכמה משרות בחברה זהה, יש להגיש נוסח אחד של קורות החיים, כיוון שמדובר במערכת גיוס אחת שמקבלת את כל המועמדויות.

מי אני? מה אני? (אבל בקצרה)

טקסט פותח בתחילת קורות החיים הוא המקום להבליט את כוחות העל שלך, את החוזקות שלך ובמה בעצם מעניין אותך לעסוק. כאן ניתן לצאת רגע מהתבנית הפורמלית של קורות החיים ולהראות למעסיק צדדים נוספים שלך. כדאי לחשוב מה הדברים העיקריים שהיית רוצה שידעו עלייך ולהכניס אותם לטקסט הפותח בצורה תמציתית, מדויקת ועניינית. אגב, זה המקום לציין בו את הזמינות שלך לימי עבודה, תאריך סיום לימודים משוער ואילו תחומי עיסוק מעניינים אותך.

הכנת השטח

הכנה של תנאי השטח לקראת תהליך חיפוש העבודה היא חשובה לפחות כמו החיפוש עצמו. כאן, נכנסים דברים כמו שיפוץ פרופיל הלינקדאין שלכם, בחירת הזמן הנכון ביותר עבורך לחיפוש העבודה ושיח עם חברות וחברים שעובדים.ות בחברות שוות.

השכלה וניסיון מקצועי מגיעים משלל מקומות

החיים האקדמאיים נותנים לך יותר מאשר תואר: עשית פרקטיקום? קורס אונליין? נסעת לחילופי סטודנטים? יש ערך לניסיון שצברת בדרך. כל אלו נותנים נפח לאישיות שלך שעוברת במסמך של קורות החיים, ולכן כדאי לשלב את הפרטים הללו ולהרחיב מה הם הכישורים שהפגנת והכלים שרכשת לאורך הדרך. מעבר לכך, שווה לציין גם קורסים ספציפיים שלקחת באקדמיה, פרויקט גמר מעניין וכנסים מקצועיים שהשתתפת בהם ורלוונטיים למשרה שהגשת אליה מועמדות.

פורמט ידידותי למשתמש

כיוון שמערכות גיוס רבות עובדות עם קבצים שניתן לחפש בהם, ההמלצה שלנו היא לשלוח קובץ המאופיין בחיפוש חכם. זאת, מהסיבה הפשוטה, שהמגייסות והמגייסים יוכלו למצוא את הפרטים שלך בקלות בתוך מערכות הגיוס.

טיפים לראיון עבודה

איזה כיף, זומנת לראיון למשרה שכל כך רצית. לקראתו חשוב להתכונן היטב – וכדי לסייע בכך, ריכזנו את כל מה שצריך לדעת לאורך כל שלבי הראיונות. ההמלצה שלנו: פרינט-סקרין, לשמור ולקרוא היטב בעת הצורך.

לפני הראיון:

הכירו את אינטל- כדי לשדר רצינות ומקצועיות, חשוב מאד לקרוא אודות אינטל, הליך ייצור השבבים ולהכיר פרטים כלליים על החברה ודמויות המפתח בה.

הבינו באמת את מהות המשרה- אל תסתפקו רק בטייטל, ודאו שאתם מבינים היטב את התפקיד המוצע לכם וכל תחומי האחריות הכלולים בו.

רעננו את הזיכרון- פרויקטים מיוחדים שהשתתפתם בהם במהלך הלימודים, קורסים רלוונטיים, חומר תיאורטי; מומלץ להיזכר בכל אלו, כדי שתוכלו להשתמש בהם כדוגמאות בראיון עצמו, ואפילו לשאול את המראיין או מראיינת באילו קורסים מומלץ להתמקד. תרגלו שאלות ותשובות- בהתאם לכישורים ולתכונות בתיאור המשרה, הרכיבו רשימת שאלות פוטנציאליות שעשויות להישאל במהלך הראיון ותרגלו את התשובות אליהן. טיפ קטן מאיתנו: מומלץ לתרגל מענה לשאלות בעברית ובאנגלית, להאזין לפודקאסטים ולקרוא מאמרים בתחום הרלוונטי. דברו איתנו- במיוחד עבור סטודנטיות וסטודנטים כמוכם, פתחנו חשבון וואטספ בו ניתן לשאול שאלות ולהתייעץ סביב נושאים של קריירה סטודנטיאלית. שלחו לנו הודעה, מבטיחים שזה שווה: 052-2339225

מהלך הראיון:

הגיעו בזמן- חשוב מאד להגיע בזמן לראיון, ואפילו להקדים מעט, כיוון שאיחורים עשויים לשדר זלזול וחוסר רצינות. שימו לב לשפת הגוף- יש להקפיד במהלך הראיון על ישיבה זקופה, שמירה על קשר עין וחיוך – כל אלו משדרים בטחון ואנרגיה נינוחה שתשאיר על המראיינים רושם חיובי.

בסיום הראיון:

שאלו שאלות- אל תהססו לשאול שאלות על המשרה, על האנשים עמם תעבדו ושלל תהיות שעולות לכם בנוגע למקום ולתפקיד. זכרו שבהנחה ותתקבלו, מדובר ביומיום שלכם – חשוב שתקבלו מענה על כל השאלות שיש לכם. הביעו חיוביות ועניין- דברו בהתלהבות והביעו אמונה כלפי אינטל בכלל והתפקיד אליו אתם מתמיינים בפרט. תשאלו על המשך התהליך ועל השלבים הבאים והקפידו להקרין את העניין שלכם בתפקיד כלפי חוץ. לא התקבלתם? אל חשש- אין זה בהכרח אומר כי לא תתקבלו בפעם הבאה. נסו לשאול ולהבין מדוע לא הייתה התאמה למשרה, ומתוך הניסיון הזה שאפו ללמוד ולהשתפר לקראת ההזדמנות הבאה.

לצפייה בכל ההזדמנויות הזמינות שלנו

לא נצפו משרות לאחרונה.

לצפייה בכל המשרות

לא נצפו משרות לאחרונה.

לצפייה בכל המשרות

הצטרפו אלינו

רוצה לדעת לפני כולם מה קורה באינטל? פה נרשמים כדי להישאר מעודכנים

להרשמה