Skip to main content
הכל מתחיל בך

הטבות

בין הדברים שהופכים את אינטל למקום עבודה טוב כל כך נמצאת חבילת ההטבות המגוונת שאנו מציעים לעובדים ולעובדות שלנות ההטבות שאנו נותנים מתאימות לשלבי החיים השונים ולמגוון העובדים. בין אם אתם לומדים, בין אם אתם מקימים (או מרחיבים) משפחה, מעוניינים לתרום לקהילה, חוקרים את העולם או חוסכים למען העתיד - מעבר לשכר החודשי תקבלו, חבילת תגמולים הכוללת גם מניות, ביטוח בריאות ואיכות חיים, רווחה ,תכניות פרישה ופנסיה.

* התנאים וההטבות הספציפיים עשויים להשתנות על פי מיקומך בעולם.

הטבות

החבילה המלאה

חבילת השכר וההטבות שלנו היא מהטובות בתעשייה – כולל משכורת תחרותית, מניות, בונוסים ותוכנית הטבות.

בונוס שנתי ורבעוני

יש לנו שלוש תוכניות בונוס, שמבוססות על ביצועים אישיים וארגוניים ורווחיות של החברה.

תוכניות מניות

כלל העובדים זכאים לרכוש מניות בתעריף מוזל. בנוסף, אנו מעניקים Restricted Stock Units( RSUs -יחידות מנייה מוגבלות) לכל העובדים במשרה מלאה.

תוכניות פרישה

אנו דואגים שתהיו מוכנים לעתיד עם תוכניות פרישה אטרקטיביות בשוק.

חופשות

ימי חופשה, חגים ועוד

תוכלו לנוח ולמלא מצברים – החל מימי חופשה שנתית, חגים ועד להטבות חופשה מיוחדות.

אפשרות לעבודה היברידית וגמישה

אנחנו יודעים שאין צורת עבודה אחת שמתאימה לכולנו. לכן אנו מציעים מספר מודלים, כדי שתוכלו לעבוד בצורה המיטבית עבורכם, עבור הצוות, עבור הלקוחות ועבור הפרוייקטים. עבודה מהבית, עבודה מהקמפוס או שילוב של השניים.

דאגנו לחופשות משתלמות במיוחד

בנוסף לחופשות בתשלום, העובדים שלנו ומשפחותיהם מקבלים הנחות בלעדיות והטבות במגוון בתי עסק כדי להבטיח שהחופשה שלכם מהעבודה תהיה משתלמת ומהנה יותר. בין היתר הטבות והנחות בלעדיות לעובדים ולעובדות באמצעות מועדון "אינטלזון" ווכרטיס אשראי "ויזה" עסקי בתנאים מועדפים וללא עמלות כרטיס

ימי חופשה נוספים

בנוסף לחופשה שנתית וחופשת מחלה, באינטל תקבלו חופשת הורות לשני בני הזוג עם הרחבת המשפחה, חופשת יום הולדת ,וחופשות מיוחדות - אנו מאפשרים מגוון ימי חופשה אותם תוכלו לממש בהתאם לצרכים שלכם

תוכנית חופשה מורחבת

בנוסף לימי חופשה בתשלום, העובדים והעובדות שלנו יכולים לקחת 23 ימי חופשה מורחבת למילוי מצברים אחרי 7 שנות העסקה מלאה. כבר לאחר ארבע שנים ניתן לקחת 13 ימים מתוך 23 ימי החופשה המורחבת

פיתוח קריירה

התפתחות אישית ומקצועית

אנו מציעים מגוון רחב של הזדמנויות להרחבת סל הידע, יכולות המנהיגות והכישורים שלך.

למידה מתמשכת וסיוע בשכר לימוד

אנחנו רוצים שתתמיד תמשיכו להתפתח ולצמוח ולכן הקמנו תוכניות פנימיות וחיצוניות, כמו למשל סיוע בשכר לימוד, קורסים וירטואליים , מגוון ענק של משאבי למידה , יועצי קריירה ועוד.

התפתחות מקצועית

חברה אחת - אפשרויות קריירה רבות. תוכלו להתפתח בתחומים או בתפקידים אחרים, לטווח קצר או ארוך .

הוקרות

אנו יודעים כמה זה חשוב לעצור ולהגיד תודה, בין אם מדובר במשהו רשמי, כמו פרסי האיכות וההישגים של אינטל ובין אם מדובר בהוקרה מעמיתים לעבודה - יש לנו כלי שמאפשר בדיוק את זה.

בריאות ואיכות חיים

תומכים בך 360°

ההטבות שלנו דואגות לך וגם למשפחה שלך.

man walking a dog on beach

תוכניות בריאות

Intel Medic ביטוח הבריאות והשיניים עבור עובדי אינטל ובני משפחותיהם, מעניק כיסוי רפואי רחב הן למקרים נפוצים והן לצרכים רפואיים קשים.

תוכניות איכות חיים

הטבת Quality of Life - תקציב שנתי בסך 1,000 ש"ח לניצול בבתי עסק בתחומי התרבות והפנאי.

שירותים הוליסטיים

אנו מספקים מגוון שירותים שמסייעים לעובדים ולעובדות שלנו לנהל את חיי העבודה והחיים האישיים באופן מיטבי. כמו למשל חדרי כושר, בתי קפה, חדרי מוסיקה, שירותי כביסה, שיעורי התעמלות, ספא, ארוחות בריאות , חדרי כושר מאובזרים, חוגי ספורט (גם וירטואליים), יעוץ ארגונומי , סדנאות והרצאות בנושאי רווחה נפשית, השכלה פיננסית ועוד. הכל במקום העבודה.

תוכנית סיוע לעובדים ולעובדות

אנו מציעים גישה חסויה ונוחה 24/7 לייעוץ נפשי מקצועי. 

המשפחה שלך

גם היא חלק מאינטל

תוכניות תמיכה בעובדים ובמשפחתם בכל שלב בחיים. 

הטבות להקמת משפחה

כדי לסייע ברגעים שמשנים את החיים, אנו מציעים הטבות בתחום הפוריות והאימוץ, חופשת הורות, חזרה הדרגתית וגמישה לעבודה להורים טריים וחדרי הנקה במקום העבודה. 

הטבות לימודים

גם אנחנו חושבים על דור העתיד שלך ומציעים תכנית מלגות ללימודים

להיות בראש שקט

אנו מציעים הטבות כמו ביטוח חיים – כך שאם קורה דבר בלתי צפוי, אתם והמשפחה שלכם תמיד תהיו מכוסים. 

יתרונות נוספים

לעשות מעל ומעבר

כדי לאפשר לך לעשות את הטוב ביותר שלך כל יום, אנחנו דואגים להטבות ולשירותים ברמה הגבוהה ביותר, שיהפכו את החיים שלך לקלים ומהנים יותר.

קהילה

עושים דברים נפלאים ביחד

אנו יוצרים טכנולוגיה שמשפרת את החיים של כל הא.נשים בעולם.ואנו מחויבים לתרום את חלקנו ולהשאיר אחרינו עולם טוב יותר.

אנחנו מאמינים במעורבות קהילתית

העובדים והעובדות שלנו אוהבים לעשות טוב ולהחזיר לקהילות שאנו חיים בהן, לכן צירפנו את מכפיל הכוח שלנו - תכנית המצ'ינג במסגרתה אנו תורמים 10$ על כל שעת התנדבות של עובדינו. סה"כ הסתכמה ההשקעה החברתית שלנו ב2021 ב17 מליון ש"ח שהופנו לאקדמיה, לתכניות חינוך, למערכת הבריאות, לנפגעי משבר הקורונה ולפעילויות רווחה בקהילה.

קהילות עובדים

באינטל ישראל פועלות 5 קהילות עובדים (Employee Resource Groups): קהילת נשים (עם תת קהילה לנשים בחופשת לידה), קהילת עובדים ערבים, קהילת להט"בים, קהילת עובדים עם מוגבלויות וקהילת עובדים דתיים שמשקפות את הגיוון הקיים בארגון שלנו ופועלות לקידומן.

View All ERGs

הצטרפו אלינו

רוצה לדעת לפני כולם מה קורה באינטל? פה נרשמים כדי להישאר מעודכנים

להרשמה